• Speed Test
  • Zamów
  • Panel klienta

O firmie

Kilka słów o nas

Firma SetComp istnieje na rynku od 2006r. Od momentu powstania ideą jest oferowanie nowoczesnych, zaawansowanych technologicznie oraz kompleksowych rozwiązań informatycznych dla klientów detalicznych oraz firm.


Specjalizujemy się w sprzedaży komputerów, oprogramowania jak również w świadczeniu usług stałego dostępu do Internetu w Jarosławiu i okolicach w oparciu o Sieć Internetową SetComp, której jesteśmy właścicielami i operatorami. Główną grupą odbiorców są klienci indywidualni oraz małe i średnie firmy.

Usługi Internetowe ewoluują w niesamowitym tempie - charakteryzuje się wysoką jakością oraz konkurencyjną ceną. Nieustannie staramy się dotrzymać tych standardów solidnym serwisem, indywidualnym podejściem do klienta oraz nieustannym doskonaleniem technologii naszej sieci. Dzięki tym staraniom bardzo szybko rośnie grono osób korzystających z usług naszej firmy.

Sieć SetComp jest nieustannie rozbudowywana. Obecnie w oparciu o nią możliwe jest wykonanie instalacji dostępu do Internetu w większości lokalizacji na terenie miasta oraz okolic Jarosławia. Od 2012 roku rozpoczęliśmy również rozbudowę linii światłowodowych, dzięki czemu jakość i bezawaryjność naszych usług znacznie wzrosła.